LoadCity

LoadCity - forum serwera LoadCity!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witajcie, na forum serwera LoadCity

#1 2020-05-01 21:09:28

jurek
Administrator
WindowsOpera 67.0.3575.130

Rekrutacja na lidera SAPD.

Witam,
otwieram rekrutację na lidera SAPD.

wzór:

Nick:
Wiek:
Doświadczenie[ nie wymieniaj, nazw innych serwerow]:
Coś o sobie:
dlaczego ty:
dlaczego ta frakcja:


zluzuj gatki - lagerekuku

Offline

#2 2020-05-02 00:02:55

TenPanツ
Użytkownik
Windows 7Chrome 81.0.4044.129

Odp: Rekrutacja na lidera SAPD.

Nick: TenPan
Wiek: 14
Doświadczenie[ nie wymieniaj, nazw innych serwerow]: Maksymalne
Coś o sobie: Interesuje się ową frakcją od dłuzszego czasu, mam maksymalne doświadczenie w owej frakcji ponieważ byłem kilkukrotnie liderem owej frakcji jak i innych. Mam nadzieje że zostane przyjęty na te stanowisko i że was nie zawiode
dlaczego ty: Ponieważ tą frakcje mam w małym paluszku i jest prosta
dlaczego ta frakcja: Ponieważ mam duże doświadczenie jak wymieniałem wyżej to mam maksymalne doświadczenie i nie popełniam błędów.

Offline

#3 2020-05-02 20:55:10

Dometro
Użytkownik
AndroidChrome 80.0.3987.149

Odp: Rekrutacja na lidera SAPD.

Nick: Dometro
Wiek:15
Doświadczenie[ nie wymieniaj, nazw innych serwerow]: Duże
Coś o sobie: Jestem Dawid mam 15 lat, jestem spokojnym, miłym i człowiekiem z ciężkim charakterem, Uczęszczam do pewnej szkoły (nie chce podawać) staram się nie popelniac błędów ortograficznych i przestrzegać zasad ortografii. Moimi zainteresowaniami są: Motocykle typu cross ale motorki szosowe też są fajne,  z zwierząt najbardziej lubię psy (twojego wilczura lager też XDD) ale koty i inne zwierzaki (domowe) też są bardzo fajniutkie, lubię muzykę typu rap, nie rysuje idealnie ale sprawia mi to przyjemność ;)  bardzo lubię lato i lubię właśnie w lato/zimę wychodzić z domu ale każda pora roku jest piękna, lubię długie/krótkie wycieczki samochodowe np do innych miast żeby zobaczyć wiele nowych rzeczy. To chyba o mnie tyle dziękuję za rozpatrzenie mojego podania
dlaczego ty: Ponieważ byłem kilka razy w tej frakcji i wiem co jest 5 regularnie wchodzilbym na serwer i na służbę, i nie zmarnował bym tej szansy nigdy. Wiem że tu się nie rozpisalem ale na dlaczego ty nie mam pomysłu :/
dlaczego ta frakcja:Ponieważ lubię klimaty właśnie SAPD pościgi zatrzymania itp i myślę że dobrze bym się sprawował na posadzie lidera właśnie w SAPD

Ostatnio edytowany przez Dometro (2020-05-02 20:58:25)

Offline

#4 2020-05-03 00:02:42

Heysiwer
Użytkownik
AndroidChrome 71.0.3578.141

Odp: Rekrutacja na lidera SAPD.

Nick: Heysiwer
Wiek: 15
Doświadczenie[ nie wymieniaj, nazw innych serwerow]: Na wysokim poziomie. Byłem na stanowisku lidera frakcji nie jeden raz. Prowadziłem spotkania, szkolenia oraz egzaminy i mam bardzo dużą wiedzę na temat frakcji.
Coś o sobie: Mam na imię Adam i mam 15 lat. Interesuję się motoryzacją, rolnictwem i służbami mundurowymi. Jestem osobą poważną oraz sumienną. Do osób trzecich odnoszę się z kulturą. Zawsze staram się pomóc i nikogo nie lekceważę. Jestem miły oraz zawsze dążę do wyznaczonego przez siebie celu.
dlaczego ty: Powieważ posiadam duże doświadczenie w dziedzinie tej frakcji. Znam wszystkie podstawy RP i bardzo interesuje mnie owa frakcja.
dlaczego ta frakcja: Ponieważ frakcja ta pełni bardzo ważną rolę na serwerze. Dba o bezpieczeństwo oraz zwalcza przestępczość, dlatego podrzędną kogos odpowiedniego na stanowisku lidera frakcji. Dlatego z pełną świadomością mogę oznajmić, że do takich osób należę i bardzo bym chciał reprezentować frakcję, tak, aby była godnie postrzegana w oczach innych graczy, frakcji jak i ekipy serwera.

Offline

#5 2020-05-03 23:18:19

Mati3v
Użytkownik
WindowsFirefox 75.0

Odp: Rekrutacja na lidera SAPD.

Nick:Mati3v
Wiek:17
Doświadczenie:Mam doświadczenie pracy w SAPD jako lider , vlider oraz w ASA na wysokich stanowiskach
Coś o sobie:Mam  na imię Mateusz mam 17 lat interesuje się motoryzacją i piłką nożną.
dlaczego ty: Jestem osobą stanowczą , mam duże doświadczenie
dlaczego ta frakcja:Mam największe doświadczenie z tą frakcją i w niej czuję się najlepiej .

Offline

#6 2020-05-07 19:07:41

jurek
Administrator
WindowsOpera 67.0.3575.130

Odp: Rekrutacja na lidera SAPD.

rangę lidera przejmuje pan  @dometro, gratulacje.


zluzuj gatki - lagerekuku

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pszbyziomal - exogames - barbieandken - nieruchomosci - thunderducks